Technikálium

 

 

Jsi virtuální asistentka a chceš být pro své klienty skvělou technickou podporou?

Umět správně nastavit jednotlivé stránky na webu?

Připravit landing page pro magnet a nebo rovnou prodejku?

Nastavit mailing, formuláře pro sběr kontaktů i automatizace?

Vložit na web prodejní formuláře napojené na mailing i na členské sekce?

Vytvořit hezkou a hlavně funkční členskou sekci?

Vytvořila jsem intenzivní program, ve kterém Tě naučím vše, co potřebuješ vědět, abys mohla podpořit své klienty na celé cestě během jejich online podnikání. Projdeme web a mailingové i fakturační nástroje, které jsou nejčastěji používané.

Co nás společně čeká?

7 týdnů, kdy budeme pracovat na zdokonalení Tvého technického know-how

1. MODUL (1. – 2. týden)

V prvním modulu se budeme věnovat stránkám na webu. Jeden týden probereme Mioweb a další týden DIVI. Řekneme si, jaká je hierarchie stránek, jaká jsou pravidla pro landing page i pro prodejní stránku. Ukážeme si, co umí jednotlivé elementy a taky na co si dát pozor.

2. MODUL (3. – 4. týden)

Mailingové nástroje jsou jedním z nejsilnějších marketingových nástrojů a do styku s nimi přijde snad každá virtuální asistentka. Pracujeme ale s citlivými údaji a s velmi cennou databází našich klientů. Projdeme mailing od základního odeslání e-mailů přes nastavení formulářů po sběr kontaktů a automatizaci.

3. MODUL (5. – 6. týden)

Prodej – finální část každé kampaně. Ukážeme si, jak správně nastavit prodejní formulář a na co si dát pozor, aby vše běželo, jak má. Propojíme formulář s mailingem i členskou sekcí. Řekneme si, co je potřeba pro zřízení platební brány.

4. MODUL (7. týden)

Členská sekce je důležitou součástí skoro každého kurzu, který jde dnes do prodeje. Jak udělat členskou sekci tak, aby fungovala a jaké možnosti má Mioweb a jako WordPress si povíme v 7. týdnu kurzu.

Proč bys do toho měla jít se mnou?

Virtuální asistentci se věnuju 5 let a za tu dobu jsem nasbírala opravdu hodně zkušeností. Poslední 2 roky se pohybuju čistě v prostředí online podnikání a za tu dobu jsem nakoukla pod pokličku spousty systémů a aplikací. Mé klientky jsou úspěšné podnikatelky, kterým pomáhám s jejich kampaněmi od prvního nastavení magnetu až po uzavření posledního dne kurzu. Být zodpovědná za hladký běh obrovského kongresu byl adrenalin, ale být součástí milionové kampaně bylo skvělé! A celá má cesta vedla mimo jiné i k tomu, že teď jsem technickou podporou velkého kurzu podnikání. Ráda všechno naučím i Tebe.

Lucie je virtuální asistentka snů. Měla jsem to štěstí že jsem na ni narazila hned jako na svou první asistentku. Když jsme spolu začaly pracovat, nedokázala jsem si představit, že jeden člověk umí tolik věcí. Mám svoje on-line kurzy a ty technické záležitosti, co mě nebaví a zdržují od tvoření kurzů převzala Lucie, a musím říct, že je mnohem rychlejší a přesnější, než jsem byla já. Zná různá nastavení a postupy, které jsem neznala a které posouvají moje kurzy na vyšší úroveň. Pomůže i s texty, když nestíhám, hlídá mi termíny.. prostě se na ni můžu spolehnout a můžu se o ni ve svém tvoření opřít. Její milé vystupování a zároveň pevná podpora mě už párkrát v době únavy a krize podržela. Dnes už je mou projektovou manažerkou.

Všem ženám, které se chtějí virtuální asistenci naučit doporučuji: učte se u Lucie.

Lenka Eywa

Úspěšná podnikatelka a mentorka žen v oblasti osobního brandu a budování komunity

Jak to bude probíhat?

Kurz bude probíhat ve členské sekci a uzavřené facebookové skupině. Vždy v pátek se otevře nová sekce, kde budete mít videonávody a další podpůrné materiály. Ve středu se pak sejdeme na ZOOMu a vše si společně ještě probereme. Záznamy těchto callů budou taky uložené ve členské sekci, do které budete mít přístup napořád.

Začínáme 11. 6. 2021 a místo je pouze pro 15 virtuálních asistentek.

Jdeš do toho se mnou a staneš se virtuální asistentkou, která má celé Technikálium pod palcem?

Těším se na Tebe!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.