Jsi virtuální asistentka a chceš být pro své klienty skvělou technickou podporou?

Připravit jim landing page pro magnet nebo rovnou prodejní stránku?

Umět správně nastavit jednotlivé stránky na webu, aby se v nich všichni vyznali?

Nastavit mailing, formuláře pro sběr kontaktů i automatizace?

Vložit na web prodejní formuláře napojené na mailing i na členské sekce?

Vytvořit hezkou a hlavně funkční členskou sekci?

Připravila jsem intenzivní celodenní workshop

TECHNICKÁ & TVOŘIVÁ

Staň se nepostradatelnou virtuální asistentkou

Během 1 dne Tě naučím vše, co potřebuješ vědět, abys mohla podpořit své klienty na celé cestě během jejich online podnikání. Projdeme web a propojení na mailingový i fakturační nástroj.

Co nás společně čeká?

1. BLOK

V prvním bloku si ukážeme, jak správně nastavit stránku v DIVI a na co u toho nezapomenout. Postavíme si společně stránku, na které bude sběr kontaktů pro magnet a také prodejní stránku, která povede na objednávkový formulář.

2. BLOK

Po přestávce se vrhneme na SimpleShop. Nastavíme si prodejní formulář produktu a ukážeme si k tomu různé vychytávky. Formulář rovnou napojíme i na konkrétní seznamy v MailerLite.

3. BLOK

V MailerLite si ukážeme jednak propojení se SimpleShopem, založení formuláře pro sběr kontaktů a také nastavení automatických e-mailů. I tady si řekneme, na co nezapomenout třeba právě u formuláře.

4. BLOK

Členská sekce je důležitou součástí skoro každého kurzu, který jde dnes do prodeje. Jak udělat členskou sekci tak, aby fungovala a jaké možnosti má WordPress si povíme v posledním bloku.

Proč bys do toho měla jít se mnou?

Virtuální asistentci se věnuju 5 let a za tu dobu jsem nasbírala opravdu hodně zkušeností. Poslední 2 roky se pohybuju čistě v prostředí online podnikání a za tu dobu jsem nakoukla pod pokličku spousty systémů a aplikací. Mé klientky jsou úspěšné podnikatelky, kterým pomáhám s jejich kampaněmi od prvního nastavení magnetu až po uzavření posledního dne kurzu. Být zodpovědná za hladký běh obrovského kongresu byl adrenalin, ale být součástí milionové kampaně bylo skvělé! A celá má cesta vedla mimo jiné i k tomu, že teď jsem technickou podporou velkého kurzu podnikání. Ráda všechno naučím i Tebe.

Lucie je virtuální asistentka snů. Měla jsem to štěstí že jsem na ni narazila hned jako na svou první asistentku. Když jsme spolu začaly pracovat, nedokázala jsem si představit, že jeden člověk umí tolik věcí. Mám svoje on-line kurzy a ty technické záležitosti, co mě nebaví a zdržují od tvoření kurzů převzala Lucie, a musím říct, že je mnohem rychlejší a přesnější, než jsem byla já. Zná různá nastavení a postupy, které jsem neznala a které posouvají moje kurzy na vyšší úroveň. Pomůže i s texty, když nestíhám, hlídá mi termíny.. prostě se na ni můžu spolehnout a můžu se o ni ve svém tvoření opřít. Její milé vystupování a zároveň pevná podpora mě už párkrát v době únavy a krize podržela. Dnes už je mou projektovou manažerkou.

Všem ženám, které se chtějí virtuální asistenci naučit doporučuji: učte se u Lucie.

Lenka Eywa

Úspěšná podnikatelka a mentorka žen v oblasti osobního brandu a budování komunity

Jak to bude probíhat?

Celý workshop bude hodně interaktivní a je potřeba, abys s sebou měla svůj notebook*. Já pro Tebe budu mít připravený pracovní web s DIVI, ve kterém budeme vše trénovat.**

Workshop pak bude probíhat tak, že já budu věci dělat přímo v DIVI a jednotlivých systémech a ty vše uvidíš na plátně a budeš si to rovnou trénovat. Díky okamžitému uvedení do praxe bude pro Tebe jednodušší si vše zapamatovat.

Přístup do pracovního webu s DIVI Ti zůstane 14 dní po skončení workshopu. Zároveň bude 14 dní k dispozici uzavřená facebooková skupina, kde budeš mít mou podporu pro dotazy.

*Můžeš přijít i bez něj, ale nedá Ti to tolik, protože nebudeš moct všechno rovnou trénovat.

** Pokud máš vlastní licenci DIVI, můžeš klidně pracovat přímo v ní.

KDY? Workshop už proběhl, ale brzy bude další

KDE? Krásný prostor na Floře, 5 minut od metra (Šrobárova 13)

Kapacita? 10 virtuálních asistentek

K dispozici bude dostatek kávy, čaje, vody i občerstvení.

Cena workshopu je 3 490 Kč

Akční cena 2 490 Kč

Jdeš do toho se mnou a staneš se virtuální asistentkou, která má celé technické nastavení pod palcem?

Těším se na Tebe!