S čím vám pomohu?

 

 

Podrobněji

Zaměřuji se na přesun podnikání do online prostředí. Pomohu Vám nastavit a propojit mailingový nástroj s fakturačním a celé to přidat na Váš web. Zajistím Vám funkční automatizaci e-mailů nebo třeba pravidelné platby za Váš placený klub. Napadá Vás ještě něco jiného? Napište mi

Přesun podnikání do online

Podnikáte offline a rádi byste pronikli i do online světa? Pomohu Vám nastavit mailingové a fakturační nástroje a propojit je s Vaším webem tak, aby byl celý proces automatizovaný a plně sloužil Vašemu podnikání. Už nemusíte hlídat objednávky a ručně vystavovat faktury. Dokonce i sběr kontaktů do Vaší databáze bude příjemnější.

Úprava webových stránek

Máte hotový web, ale potřebovali byste vytvořit další stránku? Nebo chcete založit členskou sekci? Ráda Vám pomohu s weby ve WordPressu, primárně se šablonami DIVI a Mioweb.

Prodejní kampaně

Chystáte prodejní kampaň pro své produkty a potřebovali byste pohlídat, aby vše správně fungovalo? Připravím prodejní formuláře, nastavím mailing a možná i pohlídám nějaký webinář, že funguje bez potíží. Prodej pak bude radostí.

Newslettery

Možná byste rádi svým klientům posílali častěji newsletter, ale nemáte na něj prostor, čas, možná ani nápad? Nastavíme společně, jak často chcete newslettery posílat, co má být zhruba obsahem a já Vám je pak budu chystat a pravidelně odesílat. Vy už se o ně nemusíte starat.

Řízení týmu

Máte kolem sebe tým lidí, ale cítíte, že byste potřebovali někoho, kdo bude tým koordinovat podle Vašich představ? Probereme, kám má tým směřovat, co bude jeho cílem a já pak zajistím, že všichni půjdeme společně přesně tím směrem.

Komunikace s klienty a partnery

Máte svůj eshop nebo jiný business, ale nestíháte komunikovat se zákazníky a kontrolovat objednávky? Spousta klientů se na eshopy obrací s individuálními požadavky nebo dotazy na různé produkty a stav zboží, ráda to vykomunikuji za Vás a s klienty vše trpělivě vyřeším.

Administrativa

Možná potřebujete pořešit jen klasickou kancelářskou administrativu, která se Vám kolem podnikání vrší. Přesně takové ty věci, které nikoho na podnikání nebaví. Hádejte co… Mě baví 🙂 

Napište mi

Lucie Doležalová

+420 775 599 938
info@luciedolezalova.cz

Lucie Doležalová, Berlínská 1488/3, 102 00 Praha 10, IČ 86946684, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku Prahy 10

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí, zacházím s nimi dle Zásad ochrany osobních údajů.

Pokud si ode mě kupujete službu nebo některý z mých produktů, prodej se řídí mými Obchodními podmínkami.