Kdo jsem?

 

 

Jmenuji se Lucie a většinu svého pracovního života jsem působila na asistentské pozici. 5 let jsem pracovala jako týmová asistentka v největší české advokátní kanceláři, kde jsem kromě týmu advokátů a právníků měla na starosti i podporu partnera firmy. Následovala zkušenost v pozici osobní asistentky jednatele firmy zajišťující internetové pokrytí v oblasti Mladoboleslavska a Liberecka.

Jsem maminkou čtyřletého klučiny a podnikám mimo jiné proto, aby nemusel být denodenně od rána do večera v nějaké instituci, ale abychom byli také spolu. Beru to jako plus a proto to přiznávám narovinu. Díky tomu jsem totiž časově velmi flexibilní a dokážu si perfektně rozvrhnout čas.

Zkoušela jsem během svého života i jiné profese, ale dneska už vím, že já jsem typická podporovatelka. Mým posláním je podporovat druhé, aby se věnovali tomu, co umí nejlépe. To umím nejlépe já. Spojme tedy své síly a já velmi ráda pomůžu i Vám, abyste dosáhli těch svých vysněných výsledků.

Napište mi

Lucie Doležalová

+420 775 599 938
info@luciedolezalova.cz

Lucie Doležalová, Berlínská 1488/3, 102 00 Praha 10, IČ 86946684, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku Prahy 10

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí, zacházím s nimi dle Zásad ochrany osobních údajů.

Pokud si ode mě kupujete službu nebo některý z mých produktů, prodej se řídí mými Obchodními podmínkami.